Херсон ліквідовує наслідки негоди

Херсон ліквідовує наслідки негоди
6 января 2017 года.

На південь країни прийшла сніжна зима. У Херсоні снігопад тривав з ранку 6 січня і припинився лише під вечір.

Щороку у місті дискутують про те, скільки треба снігоприбиральної техніки, як і де вона має працювати, скільки на це витрачати палива, піску і солі. Втім, фейсбучні експерти не завжди вдаються в особливості цього процесу і не знають умов, у яких працюють комунальники.

Ми провели кілька годин в одній із вантажівок комунального підприємства «Дорожник», яке чистить місто від снігу. За кермом «КрАЗУ» - Сергій, водій із багаторічним досвідом. На питання, коли він сьогодні поїде відпочивати, Сергій знизує плечима: «Не знаю. Коли почистимо, тоді будемо посипати піском із сіллю. Може вранці й потраплю додому. А потім скоро знову на роботу, якщо сніг піде. Зараз ніколи відпочивати».

Ми їдемо у парі зі стареньким «Зілом» затертого року випуску. «Зіл» - попереду, адже його відвал охоплює меншу частину дороги, а «КрАЗ» відгортає сніг уже на узбіччя. Одна з головних проблем - безвідповідальність водіїв, які залишають свої авто прямо на дорозі, біля бордюрів. Їх доводиться оминати, і прибирання на цих ділянках буде нерівним, відвали снігу утворюють тут горби.

Разом із Сергієм ми проїхали увесь Таврійський мікрорайон, частину Північного і частину Миколаївського шосе аж до виїзду з міста. Коли покидав вантажівку водій попросив: «Ви ж тільки напишіть, що ми стараємось, хочем як краще. Може не так швидко, як люди собі це уявляють, але не все від нас залежить. Якби було більше техніки - робота швидше йшла б. Але цей сезон ми уже працюємо оперативніше, бо вдалось відремонтувати кілька авто і купити новий «МАЗ». Так що - впораємось, не хвилюйтеся. Будемо працювати скільки треба».

За словами директора КП «Дорожник» Валентина Чеснокова, 6 січня на вулицях Херсона працює 9 одиниць їхньої техніки. «Піскорозкидувальні машини використали 84 т піску з сіллю. У парах по широких вулицях працювали вантажівки, які прибирають сніг. Потім пішли по одній вузькими вулицями. Загалом, на 15:00 чотири машини пройшли 160 км. Зараз сніг закінчився, але машини ще працюють. Особливу увагу стараємось приділяти мостам, підйомам і спускам», - розповів Валентин Чесноков.

Міська і обласна влада звертається із проханням, за можливості, не виїжджати за межі міста. Водіїв автівок просять не паркуватися на узбіччях доріг, щоб не блокувати таким чином роботу снігоприбиральної техніки.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап