Херсон долучився до всесвітньої акції "Дитяча сесія"

Херсон долучився до всесвітньої акції
21 ноября 2019 года.

Вчора у ролі чиновників Херсонської міської ради себе спробували діти. Вони зайняли місця начальників та заступників управлінь та відділів.

Такі умови міжнародної акції «Дитяча сесія», до якої долучилась міська рада. Захід присвячено Всесвітньоvу дню дитини та 30-річчю Конвенції ООН про права дитини.

На 1 день юні херсонці стають управлінцями та обіймають керівні посади в міських управліннях молоді та спорту, управлінні культури та Центральній міській бібліотеці для дітей.

«Це хороший досвід і можливість подивитись на роботу чиновників, спробувати, як воно - керувати процесами та вирішувати проблеми міста», - говорить учениця гімназії №6 Анастасія Халаімова, яка сьогодні виконуватиме обов'язки начальника відділу з питань сім'ї управління молоді та спорту.

У свою чергу, Олексій Заболотний, що поступився посадою начальника цього управління учню гімназії №6 Назарію Нікітенку, говорить, що для молоді буде корисним побачити, якою рутинною і, водночас, цікавою може бути робота в органах місцевого самоврядування.

«Все буде по-справжньому. Ми з Назарієм сьогодні розписуватимемо документи, вирішуватимемо поточні питання, як завжди. Я хочу, щоб діти повністю перейнялись атмосферою в органах місцевого самоврядування», - зазначив він.

дети

Незвичному досвіду своїх дітей радіють і батьки учасників акції. Олена Скоробагатько говорить, що для її доньки Ані як для учениці випускного класу Фізико-технічного ліцею це гарна нагода, щоб визначитись з вибором майбутньої професії, ще раз зважити всі плюси та мінуси.

Після відкриття акції учасники розійшлись управліннями - їх чекає багато завдань. За тим, як проходить «Дитяча сесія» в Херсоні та інших містах України і світу, можна відслідковувати у соціальних мережах за хештегами #CRC30 #WorldChildrensDay #дитяча_сесія.

Теги: дети
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап