ХДУ представить власні досягнення на спеціалізованій виставці «Освіта та кар'єра - 2015»


13 апреля 2015 года.

Херсонський державний університет представить власні досягнення на 27 Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар'єра - 2015», що відбудеться 16-18 квітня 2015 року у м. Києві.

Окрім участі у виставці університет приймає участь у конкурсі номінацій за темою «Розвиток студентської науково-дослідної роботи», поданої факультетом фізики, математики та інформатики.

Херсонський державний університет за час свого існування має великі досягнення у сфері інформаційних технологій, міжнародних зв'язків, проведенні наукових заходів, зв'язках з роботодавцями та ін. У зв'язку з цим відділом господарсько-договірної роботи та виставкової діяльності було підготовлено заявку на участь у рейтинговому виставковому конкурсі «Лідер вищої освіти України».

Крім того, у рамках виставки, буде проведено семінар «Розробка програмних продуктів наукового призначення як один із видів науково-дослідної роботи майбутніх інженерів-програмістів». Метою семінару є представлення Web-сервісу побудови рейтингів науковців ВНЗ за даними наукометричних систем та баз даних, розробленого викладачами та студентами кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики

 

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    шипшина