Губернатор розповів про ремонт доріг на Херсонщині

Губернатор розповів про ремонт доріг на Херсонщині
28 апреля 2017 года.

"Моя мета - залучити півмільярда гривень на ремонт доріг. Ці гроші витрачатимуться на поточний середній та капітальний ремонти. Так, якщо зазначений ямковий ремонт - це підтримання дороги в стані можливості здійснення проїзду, то поточний середній ремонт - це знімається старий асфальт і кладеться новий. Дорога набуває необхідних параметрів і по ній можна безаварійно їздити 10 років. Ми плануємо такий ремонт на автодорогах М 14 - це три ділянки, 9 ділянок на дорозі Мар'янське-Берислав та інших загальною протяжністю 65 км", - написав голова ОДА Андрій Гордєєв у фейсбук.

"На сьогодні працює 19 бригад дорожніх робітників по області і 1 автомобіль спеціального призначення на автодорозі М-17 в районі м. Олешки. Це автомобіль Голопристанської філії дорожньо-експлуатаційної дільниці. Основні роботи, які виконуються:
на автодорозі Р 47 від Херсона та Дар'ївки в бік Шилової балки знаходяться дві бригади. Одна з них на 5-му кілометрі, а друга - на 55-му. Вони здійснюють аварійний ямковий ремонт", - зазначив губернатор.

"Ще 8 бригад знаходяться на автодорозі Т 0403 Мар'янське-Берислав з 69 по 98 кілометри. Вони виконують роботи з 27 по 30 квітня з настеляння асфальтобетону для ремонту доріг до святкування на Кам'янській Січі. Там є дамба через балку перед поворотом на Республіканець, але на ній не будуть працювати з гарячим асфальтобетоном, бо це передбачає інший комплекс робіт та розробку проектно-технічної документації. Ми зробимо там безаварійний проїзд. А ямочний ремонт цієї дороги буде виконано до 1-го травня.
Крім цього працюють бригади на автодорозі М 14 - це дорога від межі Миколаївської та нашої областей до межі із Запорізькою в напрямку на Мелітополь.

Хоча до дощів аварійна ямковість була ліквідована у значному обсязі, але через дев'ятиденні дощі та загальну зношеність доріг, проїзд важковагового транспорту, що вкупі спричинило виникнення нової ямковості, яку наразі довелося ліквідувати. Працюють чотири бригади в основному в Нижньосірогозькому та Іванівському районах. Ще дві бригади, які працюють на автомобільній дорозі Р 47. Одна з них на 168 км (це між Новотроїцьким і Генічеськом), а інша на 157 км - це не доїжджаючи до Новотроїцького. Вони ліквідують аварійну ямковість", - коментує голова ОДА.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости