Громади Херсонщини позмагаються за право приймати Чемпіонат світу


13 ноября 2019 года.

Навесні 2020 року Україна вперше у своїй історії прийматиме Чемпіонат Світу з повітряних зміїв 2020, у якому планується участь 51-ої країни!

Українська Асоціація Повітряних Зміїв (УАПЗ), як уповноважений Міжнародною Федерацією Повітряних Зміїв організатор заходу, вирішила проводити його на території Херсонської області.

День відкриття і ще кілька днів заходу проходитимуть у місті Херсон - столиці повітряних зміїв України.

На прес-конференції 27.08.2019 р., присвяченій ЧС 2020, директор Херсонської обласної філії УАПЗ Микита Вареник оголосив про Конкурс серед територіальних громад Херсонської області на право приймати кілька днів ЧС 2020.

Будуть відібрані 1 або 2 громади - для проведення 1, 2 або 3-ох днів Чемпіонату Світу 2020.

ВИМОГИ (критерії відбору):

Взяти участь може будь-яке місто, селище, село, розташоване на Херсонщині.
Участь у Конкурсі передбачає заповнення аплікаційної форми, яка містить усі необхідні інструкції та пояснення, за посиланням.
У населеному пункті або безпосередньо поряд із ним є відкрита територія з (оціночно) сильними вітрами, яка не використовуватиметься у господарській діяльності навесні 2020 р.
Подати заявку можуть: представники органів місцевого самоврядування / місцеві громадські об'єднання / профільні установи / ініціативна група з не менш як 5 осіб.
Реєстраційна онлайн-форма вже відкрита!

Оргкомітет Конкурсу контактуватиме з аплікантами щодо уточнення деталей, обговорення їхніх заявок і самостійно робитиме відповідні доповнення до них - для подальшого всебічного розгляду з боку МІЖНАРОДНОГО Конкурсного Журі.

Оргкомітет та Журі залишають за собою право безпосереднього виїзду на локацію для оцінки ландшафтно-повітряних умов, зустрічі з ініціативною групою тощо.

Дедлайн подачі заявок - 30 листопада 2019 р. 23:59 за Києвом (закриття реєстраційної онлайн-форми).

Визначення й оприлюднення результатів - до 20 грудня 2019 р.

Голова Міжнародного Конкурсного Журі - голова Оргкомітету Чемпіонату Світу з повітряних зміїв 2020 - Павло Шмулевич, Президент Української Асоціації Повітряних Зміїв (Україна).

Заступник Голови Міжнародного Конкурсного Журі - пані Ширлі Бай-Шун, співголова Дайшанської Асоціації Повітряних Зміїв, виконавчий директор Zhejiang Daishan LULAN Sports Goods Co., Ltd (Китайська Народна Республіка).

Голова Оргкомітету Конкурсу - Альона Компанієць, Виконавчий Секретар УАПЗ.

Відповідальний секретар Конкурсу, заступник голови Оргкомітету - Микита Вареник, директор Херсонської обласної філії УАПЗ.

З будь-якими питаннями звертайтеся: е-mail: kiteukr@gmail.com (тема листа: Конкурс громад)

Тел.: 099-466-63-28 (Микита Вареник - відповідальний секретар Конкурсу, директор Херсонської обласної філії Української Асоціації Повітряних Зміїв).

На допомогу аплікантам створено спеціальну папку на Google-диску, матеріали якої постійно оновлюватимуться. Для прийняття виваженого рішення щодо участі вашої громади в Конкурсі - матимете можливість подивитися, що таке фестивалі повітряних зміїв, дізнатися більше про Українську Асоціацію Повітряних Зміїв, зокрема, про її міжнародну діяльність. Доступна за посиланням.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости