Громади Херсонщини позмагаються за право приймати Чемпіонат світу


13 ноября 2019 года.

Навесні 2020 року Україна вперше у своїй історії прийматиме Чемпіонат Світу з повітряних зміїв 2020, у якому планується участь 51-ої країни!

Українська Асоціація Повітряних Зміїв (УАПЗ), як уповноважений Міжнародною Федерацією Повітряних Зміїв організатор заходу, вирішила проводити його на території Херсонської області.

День відкриття і ще кілька днів заходу проходитимуть у місті Херсон - столиці повітряних зміїв України.

На прес-конференції 27.08.2019 р., присвяченій ЧС 2020, директор Херсонської обласної філії УАПЗ Микита Вареник оголосив про Конкурс серед територіальних громад Херсонської області на право приймати кілька днів ЧС 2020.

Будуть відібрані 1 або 2 громади - для проведення 1, 2 або 3-ох днів Чемпіонату Світу 2020.

ВИМОГИ (критерії відбору):

Взяти участь може будь-яке місто, селище, село, розташоване на Херсонщині.
Участь у Конкурсі передбачає заповнення аплікаційної форми, яка містить усі необхідні інструкції та пояснення, за посиланням.
У населеному пункті або безпосередньо поряд із ним є відкрита територія з (оціночно) сильними вітрами, яка не використовуватиметься у господарській діяльності навесні 2020 р.
Подати заявку можуть: представники органів місцевого самоврядування / місцеві громадські об'єднання / профільні установи / ініціативна група з не менш як 5 осіб.
Реєстраційна онлайн-форма вже відкрита!

Оргкомітет Конкурсу контактуватиме з аплікантами щодо уточнення деталей, обговорення їхніх заявок і самостійно робитиме відповідні доповнення до них - для подальшого всебічного розгляду з боку МІЖНАРОДНОГО Конкурсного Журі.

Оргкомітет та Журі залишають за собою право безпосереднього виїзду на локацію для оцінки ландшафтно-повітряних умов, зустрічі з ініціативною групою тощо.

Дедлайн подачі заявок - 30 листопада 2019 р. 23:59 за Києвом (закриття реєстраційної онлайн-форми).

Визначення й оприлюднення результатів - до 20 грудня 2019 р.

Голова Міжнародного Конкурсного Журі - голова Оргкомітету Чемпіонату Світу з повітряних зміїв 2020 - Павло Шмулевич, Президент Української Асоціації Повітряних Зміїв (Україна).

Заступник Голови Міжнародного Конкурсного Журі - пані Ширлі Бай-Шун, співголова Дайшанської Асоціації Повітряних Зміїв, виконавчий директор Zhejiang Daishan LULAN Sports Goods Co., Ltd (Китайська Народна Республіка).

Голова Оргкомітету Конкурсу - Альона Компанієць, Виконавчий Секретар УАПЗ.

Відповідальний секретар Конкурсу, заступник голови Оргкомітету - Микита Вареник, директор Херсонської обласної філії УАПЗ.

З будь-якими питаннями звертайтеся: е-mail: kiteukr@gmail.com (тема листа: Конкурс громад)

Тел.: 099-466-63-28 (Микита Вареник - відповідальний секретар Конкурсу, директор Херсонської обласної філії Української Асоціації Повітряних Зміїв).

На допомогу аплікантам створено спеціальну папку на Google-диску, матеріали якої постійно оновлюватимуться. Для прийняття виваженого рішення щодо участі вашої громади в Конкурсі - матимете можливість подивитися, що таке фестивалі повітряних зміїв, дізнатися більше про Українську Асоціацію Повітряних Зміїв, зокрема, про її міжнародну діяльність. Доступна за посиланням.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап