ГПУ передала до суду обвинувальний акт щодо Ігоря Павловського

ГПУ передала до суду обвинувальний акт щодо Ігоря Павловського
31 июля 2019 года.

ГПУ передала до суду обвинувальний акт щодо фігуранта справи Гандзюк Ігоря Павловського.

Про це в коментарі Слідству.Інфо повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

«Обвинувальний акт передано до суду, готується перше засідання», - сказав він.

Ігорю Павловському, який з листопада 2018 року перебував під вартою, на початку квітня 2019-го «пом'якшили» підозру, й змінили обвинувачення зі співорганізації на замовчування вбивства (частина 1 статті 396 Кримінального кодексу). У зв'язку з цим нібито відпали підстави для застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Наприкінці квітня 2019 року Павловському змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт з носінням електронного браслета. Про це клопотало СБУ за погодженням з Генпрокуратурою.

Термін запобіжного заходу сплив 26 червня. І, як сказав речник ГПУ Лисенко, після цього його не продовжували. За його словами, в цьому немає потреби, адже обвинувальний акт уже передали до суду.

«Власне, не продовжували запобіжний захід, оскільки він уже не потрібен», - прокоментував Лисенко Слідству.Інфо.

На сторінці спільноти «Хто замовив Катю Гандзюк?» у Facebook 29 липня опублікували фото Ігоря Павловського на футбольному матчі. Автори допису обурювалися, адже перебуваючи в СІЗО, Павловський нібито мав проблеми зі здоров'ям. Адвокати навіть просили обрати йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, оскільки «підозрюваний важко хворий та потребує термінового лікування».

Попри «пом'якшення» підозри Павловському, редакція Слідства.Інфо володіє інформацією, яка вказує, що його дії в цій історії були спрямовані не на приховування злочину, а на безпосередню співучасть у ньому.

Як з'ясувало Слідство.Інфо, підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк Ігор Павловський активно зідзвонювався з херсонськими правоохоронцями в день замаху на активістку, а також в інші «гарячі» для розслідування дати.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка