Гордєєв видав 30 га землі в Генічеському районі компанії свого колишнього помічника


12 апреля 2017 года.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підписав розпорядження про передачу ТОВ «Фрі-Енерджі Генічеськ» земельної ділянки площею 30 га терміном на 30 років. Розпорядження опубліковане на сайті ОДА.

Це земельна ділянка з кадастровим номером 6522155700:05:001:0033 на території Риковської селищної ради Генічеського району.

Ділянка належить до земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, розташованих за межами населених пунктів. Цільове призначення - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств. За використання земельною ділянкою встановлена орендна плата в розмірі 3% від її нормативної грошової оцінки.

ТОВ «Фрі-Енерджі Генічеськ» зареєстровано у м. Херсон за адресою вул. Шовкуненко, 67. Засновниками ТОВ є Валентин Юдін та Денис Чужиков. Статутний капітал ТОВ становить 50 000 грн. Основним видом діяльності «Фрі-Енерджі Генічеськ» є виробництво електроенергії.

Денис Чужиков був помічником Андрія Гордєєва у Верховній Раді до того, як він очолив Херсонську ОДА. Чужиков також був помічником у Верховній Раді попереднього голови Херсонської ОДА Андрія Путілова. Чужиков разом з Денисом Стороженком є засновниками громадської організації «Платформа громадянських позицій». Останні є керівником «Фонду Андрія Гордєєва».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости