Гордєєв створив робочу групу щодо відновлення діяльності «Кримського державного медичного університету ім. С. І. Георгієвського»


11 апреля 2017 года.

Голова Херсонської ОДА підписав розпорядження Про робочу групу з відпрацювання заходів щодо відновлення та організації діяльності ДУ «Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського» на території Херсонської області.

Відповідний документ опублікований на сайті ОДА.

У розпорядженні зазначено, що робоча група до 15 травня 2017 року повинна відпрацювати заходи щодо відновлення та організації діяльності ДУ «Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського» на території Херсонської області та подати їх на розгляд голови обласної державної адміністрації.

Очолив робочу групу директор Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Віктор Короленко. 

Довідка. Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського - вищий навчальний заклад у Сімферополі. Заснований 1931 року на базі медичного факультету Таврійського університету, що відкрився 1918 року. Після окупації Криму Росією на базі університету була створена медична академія у складі «Кримського федерального університету імені В. І. Вернадського», що також був сформований самопроголошеню владою Криму.

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости