Гордєєв створив науково-дослідницький центр моніторингу вищої освіти при ОДА


23 июня 2017 года.

При Херсонській ОДА створено науково-дослідницький центр моніторингу регіональної вищої освіти. Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови ОДА Андрія Гордєєва.

Головою науково-дослідницького центру призначений заступник Гордєєва Андрій Балонь. Його заступником буде директор Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Анатолій Ломоносов. Секретар центру - начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький.

В положенні про науково-дослідницький центр зазначено, що він є консультативно-дорадчим органом, утвореним для моніторингу, вивчення, спостереження стану вищої освіти Херсонської області.

Метою діяльності центру є моніторинг та вивчення стану системи вищої освіти в області, інтеграції в європейський і світовий простір, формування регіонального замовлення на підготовку спеціалістів у вищих навчальних закладах Херсонської області. А також вивчення поточного стану, змін, тенденцій та перспектив розвитку вищої освіти Херсонської області.

Моніторинг регіональної вищої освіти включає збір та узагальнення інформації, наданої вищими навчальними закладами, науковими установами та іншими закладами області, що належать до галузі освіти, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, з питань, пов'язаних з підготовкою та перепідготовкою висококваліфікованих фахівців, формуванням регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у вищих навчальних закладах Херсонської області. У межах моніторингу регіональної вищої освіти передбачається виконання комплексу досліджень, які включають аналіз, оцінку та прогнозування процесів, що відбуваються у регіональній вищій освіті.

Результати моніторингу узагальнюються у вигляді графіків, статистичних таблиць, діаграм та рекомендацій для підготовки обґрунтованих управлінських рішень стосовно функціонування і розвитку вищої освіти Херсонської області. Діяльність центру здійснюється на громадських засадах.

Теги: освіта
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ