Гордєєв незадоволений роботою Попутька

Гордєєв незадоволений роботою Попутька
11 мая 2017 года.

В розпорядження голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва "Про роботу по виконанню в області актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації та стан виконавської дисципліни за підсумками І кварталу 2017 року" йдеться про результати роботи деяких підрозділів ОДА та райдержадміністрацій. 

Зокрема, в документі зазначено, що керівництво ОДА "викликає стурбованість стан виконавської дисципліни у Департаменті екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, яким упродовж звітного періоду щомісяця допускалися випадки неналежного виконання вимог контрольних документів. Так, за І квартал поточного року допущено 17 порушень, що становить 63% від загальної кількості виявлених недоліків.

У зв'язку з цим, першим пунктом розпорядження голова ОДА зазначив: "визнати незадовільною роботу Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації щодо стану організації та виконання актів і доручень центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації та забезпечення належного рівня виконавської дисципліни у І кварталі 2017 року".

Головою Департаменту екології та природних ресурсів є Юрій Попутько. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости