ГогольFest запускає арт-поїзд на фестиваль у Херсоні

ГогольFest запускає арт-поїзд на фестиваль у Херсоні
27 августа 2020 года.

До фестивалю GogolFestDream у Херсоні, який пройде 4-6 вересня, організатори запустять трансфер у вигляді арт-поїзда ГогольTrain.

В минулому році фестивальний поїзд вже перевозив гостей фестивалю до Маріуполя. Зараз цю своєрідну рухому локацію ГогольFest'у вирішили поновити.

«В нас для вас суперновини! Ви ж пригадуєте ГогольTrain, який віз творчу когорту з Києва в Маріуполь у 2019-му? Так от, у буремному 2020 ГогольTrain знову з нами. А це означає, що цього разу ми вирушаємо до Херсона на Dream ГогольFest. Марштрут Київ-Херсон-Київ, туди - 3 вересня, назад - 6 вересня», - повідомили організатори.

гоголь херсон
Фото: Артем Галкін
ГогольTrain - окремий чартерний арт-потяг, що складатиметься з 10-12 вагонів. В центрі потяга вагони-ресторани, які на час поїздки перетворяться на центри сучасного мистецтва на колесах. «На повному ходу Вас чекає музична та електронна сцена, бар, „ресторан", виставка, купа перформативного мистецтва та ще багато сюрпризів», - додали у ГогольFest'і.

Вартість квитків в обидва боки - 850 гривень (плацкарт) і 1 700 гривень (купе). У вартість також входить абонемент на GogolFestDream.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости