Глава Херсонської ОДА Гордєєв зустрічався з очільником СБУ, коли справу Гандзюк передали службі — розслідування

Глава Херсонської ОДА Гордєєв зустрічався з очільником СБУ, коли справу Гандзюк передали службі — розслідування
26 марта 2019 года.

Очільник Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зустрічався з главою Служби безпеки Василем Грицаком, коли справу щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк вже передали СБУ.

Про це йдеться у фільмі «Гандзюк. Системне вбивство» журналістів «Слідства.Інфо», прем'єра якого відбулася 25 березня в кінотеатрі «Київ».

Автори розслідування розповіли, що спочатку Гордєєв підтвердив їм, що зустрічався з Грицаком. Він заявив, що це було необхідно, аби пришвидшити розслідування.

Проте пізніше очільник Херсонської ОДА заперечив, що бачився з главою СБУ.

У лютому генпрокурор Юрій Луценко заявив, що доказів причетності голови Херсонської обласної держадміністрації Андрія Гордєєва до вбивства Гандзюк немає.

Сам Гордєєв у студі Громадськго відповів на звинувачення щодо причетності до цієї справи.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап