Гематологічне відділення дитячої обласної лікарні отримало медикаменти


31 января 2017 года.

31 січня Херсонська дитяча обласна лікарня отримала медичні препарати для гематологічного відділення. 500 тис. грн. для закупівлі антибіотиків, протигрибкових засобів та препаратів для хіміотерапії зібрав благодійний фонд банку «Приватбанк» разом з його клієнтами, повідомляє сайт Херсонської ОДА.

Урочисто передавав ліки керівник по роботі з бюджетними установами херсонської філії «Приватбанку» Володимир Чечоткін, який зазначив: «По Україні за місяць благодійної акції за участі 50 тис. осіб вдалося зібрати 4 млн. грн. Для цього люди просто здійснювали покупки карткою банку на суму від 50 грн.».

Дякували за допомогу відділенню головний лікар закладу Інна Холодняк та завідувач гематологічного відділення, головний позаштатний дитячий гематолог Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Римма Александрова.

«Це дуже значна допомога для лікарні та маленьких пацієнтів, адже лікування онкології, гематологічних захворювань доволі високовартісне, поставки препаратів за бюджетні кошти нерегулярні і не забезпечують потребу повністю», - зауважила Інна Холодняк.

 

Теги: ліки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап