Футбол, детектив і ... Херсон?


18 июня 2019 года.

Днями збірна України U-20 виграла чемпіонат світу з футболу серед молодіжних команд, що проходив у Польщі з 23 травня по 15 червня. А з 22 по 26 травня на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», що проходив у Києві, було презентовано новинку - детективний роман «Corpus Aristotelicum». Написав його Руді Мартін, а вийшов він друком у «Видавничому домі «Кондор» (Київ). 

У цьому детективі чимало футбольних картин. Герой роману - Маттеус, бувший гравець, захисник, який починає розслідувати несподівану смерть свого друга-художника. Паралельно він тренується та грає у футбол. Наприкінці сюжету стається головний футбольний епізод, що готує до драматичної розв'язки всієї загадкової інтриги. Можливо, це перший детектив в українській літературі, що густо замішаний на футбольному матеріалі.

У романі «Corpus Aristotelicum» чітко не вказується, в якому місті відбувається детективна пригода. Але здогадатися про це можна. В ньому є Говардівський проспект, що спускається до набережної, є Білий дім у самому центрі, є широка ріка, залізничний вокзал зі сквером і Старим мостом, є дуже широкий проспект за Старим мостом, є Форштадт і колишній арсенал. У романі також містяться інші подробиці, які вказують на те, що події розгортаються в Херсоні.

Детективний роман Руді Мартіна, що побачив світ напередодні молодіжного ЧС-2019, дихає відчуттям важливості футбольних подій, які так чи інакше впливають на наше життя, а також передчуттям того, що футбол вже став набагато більшим явищем, ніж просто футбол.

Теги: футбол
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап