Фонд громади міста Херсон "Захист" запрошує неурядові організації на тренінг з фінансового менеджменту


10 мая 2016 года.

У Херсоні 17 і 18 травня 2016 року відбудеться дводенний тренінг «Фінансовий менеджмент для неурядових організацій». Організатор навчання - Фонд громади міста Херсон «Захист".

Тренінг проведе засновник Школи «Фінансове управління в неурядових організаціях», експерт з інституційної спроможності, економічних та податкових питань об'єднань громадян, автор багатьох тематичних видань Юлія Кірсанова (м.Київ), яка має величезний досвід консультування і навчання громадських активістів.

Учасники тренінгу матимуть унікальну можливість отримати глибокі теоретичні знання та ефективні практичні навички щодо змісту і застосування законодавства у сфері фінансів, основної та неосновної діяльності неурядових організацій, відображення їх операцій в управлінському, бухгалтерському та податковому обліку; ознайомляться з десятьма «золотими» правилами складання бюджету; вивчать норми, що регулюють виплати фізичним особам, тощо.

До участі у тренінгу запрошуються активісти громадських і благодійних організацій, ініціативних груп Херсонської області (перш за все керівники, фінансові менеджери та бухгалтери відповідних об'єднань, інші зацікавлені особи, котрі здійснюють управління фінансами в неурядових організаціях, звітують перед податковими органами та донорськими організаціями). Бажаючим взяти участь у навчальному заході необхідно до 15-ї години 13-го травня 2016 року заповнити анкету-заявку.

Під час відбору учасників враховуватиметься час надання анкети-заявки. Крім того, перевага надаватиметься представникам об'єднань, які не мають значного досвіду діяльності.

У перший день тренінг триватиме з 9.30 до 17.00, у другий - з 9.00 до 17.00.

Обов'язковою вимогою для учасників є навчання протягом обох днів тренінгу. Крім того, їм необхідні ноутбуки (планшети) і калькулятори, щоб мати можливість виконати завдання з бюджетування.

Програма навчального заходу буде розіслана додатково громадським активістам, кандидатури яких будуть погоджені для участі у навчанні.

Учасники тренінгу забезпечуватимуться харчуванням (обіди, кава-паузи), активістам з інших населених пунктів Херсонської області будуть компенсовані транспортні витрати за наявності оригіналів квитків.

Контактна особа - Філенко Костянтин, e-mail: fkv200479@gmail.com, м.т.: 050 399 77 09.

*Тренінг відбудеться у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У Херсонській області проект адмініструє Фонд громади міста Херсон «Захист».

Теги: НУО, Захист
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости