Фонд громади Херсона "Захист" створив відеокурс для громадських організацій із інструментів Google та Microsoft for Nonprofits

Фонд громади Херсона
29 июля

Фонд громади Херсона "Захист" створив відеокурс з 10-ти уроків із запуску та використання інструментів Google for Nonprofits і Microsoft for Nonprofits в діяльності ОГС, який допоможе громадським організаціям і благодіним фондам працювати більш ефективно й забезпечити організації самозарадність у будь якій кризовій ситуації, а за великим рахунком - зробити вагомий крок стратегічного організаційного розвитку.Відеокурс дозволить визначити основний вектор роботи в процесі цифрової трансформації громадських організацій та допоможе трансформувати роботу команди організації та дати старт роботи всієї команди в онлайн форматі.


Відеокурс складається із двох блоків - Google та Microsoft, в яких покроково показується, як громадським організаціям приєднатися до програм, які пропонують відомі компанії для неприбуткових організацій, та яким чином розпочати роботу.

Програм для роботи команди у цифровому форматі - дуже багато. Ми даємо основу для старту, оволодівши якою, ви зможете самостійно рухатися вперед, опановуючи інші інтернет інструменти. 

Дізнатись, як зареєструватися в програмі, можна за посиланням

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости