Фіскали знайшли авто - порушників у Генічеську


4 июля 2019 года.

Вчора у Генічеську спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із співробітниками Укртрансбезпеки та працівниками відділу патрульної поліції в АР Крим та м. Севастополі Департаменту патрульної поліції провели черговий рейд із легалізації пасажирських перевезень таксистів - нелегалів на території залізничного вокзалу міста. 

На привокзальній території учасники рейду зупинили чотири автомобілі та два мікроавтобуса, які надавали послуги із перевезення пасажирів, без жодних дозвільних документів та реєстрації підприємницької діяльності. Особливе занепокоєння контролерів викликав приватний мікроавтобус, який перевозив майже 20 неповнолітніх дітей із суттєвими порушеннями вимог безпеки дорожнього руху.

На авто-порушників було складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення. Відповідно до ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень.

У фіскальній службі області запевняють, що під час курортно - оздоровчого сезону на Херсонщині спільні заходи операції «Курорт», спрямовані на легалізацію підприємницької діяльності та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів, будуть активно щоденно продовжуватися саме у місцях масового скупчення пасажирів та туристів, вокзалах та ринках області. Перевірки тривають.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап