Фіскали провели рейд із легалізації «водних» таксистів


14 мая 2019 года.

Вихідними днями спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із працівниками відділення поліції порту «Херсон» Херсонського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області провели спільний рейд із легалізації підприємницької діяльності пасажироперевезень водним транспортом у Гідропарку нашого міста. 

Під час проведення контрольно-перевірочних заходів ревізори встановили осіб, які займалися перевезенням громадян водним транспортом без жодних дозвільних документів. Відсутність реєстраційних документів та відмова від надання пояснень та підпису для отримання другого примірника протоколу про адміністративне правопорушення не завадили перевіряючим виконувати свої повноваження.

За здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів на недобросовісних «водних таксистів» було складено протоколи про адміністративну відповідальність. Відповідно до ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Наразі матеріали перевірки передані до Херсонського міського суду для притягнення до відповідальності. Перевірки тривають.

Теги: податки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости