Фіскали Херсонщини продовжують рейди з легалізації праці


19 октября 2018 года.

Спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують кропітку роботу щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

З цією метою на минулому тижні фіскали перевірили одну з відомих у Херсоні мереж торгівлі напоями щодо дотримання законодавства про касову дисципліну та оформлення трудових відносин. У ході перевірки 34 найманих працівника отримали легальні робочі місця, адже суб'єкт господарювання, а також ще 6 бізнесменів, які працюють під маркою цієї мережі, оформили з ними трудові договори.

А ось у минулі податківці вихідні провели рейд на одному з відрізків вулиці Кулика в обласному центрі, де сконцентрована значна кількість господарських одиниць. Відвідували усіх бізнесменів суцільним порядком, незалежно від сфери їх діяльності - від торгівлі продуктами та меблями до надання перукарських послуг та ремонту техніки. Результатом цього рейду - є офіційне працевлаштування 4 найманих працівників. Відповідне повідомлення про прийняття їх на роботу роботодавці вже подали до фіскального відомства.

Вже на цьому тижні заходи з легалізації праці проводили представники різних контролюючих органів у складі робочих груп Корабельного, Суворовського та Дніпровського районів м. Херсона. Фахівці інформували роботодавців про порядок оформлення працівників на роботу та відповідальність за порушення трудового законодавства. Нажаль, і цього разу були встановлені порушення щодо працевлаштування, які після узагальнення будуть передані до Головного управління Держпраці у Херсонській області.

Теги: рейд
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости