Фіскали Херсонщини «пішли в наступ» на парковки


24 июня 2019 года.

  Рейди по «легалізації» пасажирських перевезень спеціалістами Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та                    м. Севастополі разом та патрульними Управління патрульної поліції в Херсонській області були поширені на осіб, які здійснюють паркування автотранспорту на Центральному ринку та вулиці Миру нашого міста.

Під час проведення контрольно - перевірочних заходів учасники рейду з’ясували, що надання послуг з паркування транспортних засобів проводилося особами без державної реєстрації підприємницької діяльності, а іноді їх дії можливо віднести до «шахрайства». Тому Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі рекомендує громадянам дуже уважно ставитися до сплати коштів за паркування, не соромитись задавати питання щодо законності вказаної діяльності та наявності дозвільних документів виданих міською радою.

Фіскали області склали 2 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.

Важливо: станом на 01.06.2019 за паркування транспортних засобів до місцевого бюджету Херсона надійшло 253,6 тис. гривень. Збір за місця для паркування транспортних засобів є вагомим резервом для скарбниць територіальних громад Херсонщини.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап