Фінал всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» відбудеться у Херсоні


12 декабря 2018 года.

14-16 грудня 2018р. найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях.

Фінал «Кращого студента України» за 2017-2018рр. - підсумковий етап всеукраїнського конкурсу, перемогу в якому прагнуть здобути студенти України. Вони проходять тривалий  шлях, аби отримати головний кубок: вишівський, регіональний етапи, а вже потім можуть представляти власні здобутки, захищати честь регіону в змаганні з іншими найкращими.

Цьогоріч визначать найталановитіших у 8 традиційних та у 2 нових номінаціях:

- Кращий студент України (комплексна характеристика),
- Кращий студент-аналітик України,
- Кращий студент-громадський діяч України,
- Кращий студент-дизайнер України,
- Кращий студент-медійник України,
- Кращий студент-науковець України,
- Кращий студент-програміст України,
- Кращий студент-спортсмен України,
- Кращий студент-підприємець України,
- Кращий студент-профспілковий активіст України.

Номінантам та номінанткам на звання «Кращий студент України (комплексна характеристика)» необхідно буде не лише показати свої досягнення у навчанні, але й підготувати відеопрезентацію про себе, достойно пройти інтелектуальний конкурс, продемонструвати свої таланти й захистити власний соціальний проект.

Офіційне відкриття заходу - 15 грудня о 18:00 у Палаці молоді та студентів. 

Вхід на захід за запрошеннями (контактна особа -  координаторка "Студреспубліки" Катерина Білоконь, 0662187760, office@studrespublika.com).

Організатори: ВМГО «Студентська республіка», НДЛМ за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости