Фігуранту справи Гандзюк Павловському збираються обрати запобіжний захід


24 октября 2019 года.

Генеральна прокуратура збирається обрати запобіжний захід обвинуваченому в замовчуванні вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Ігорю Павловському. Останні 4 місяці запобіжний захід йому не продовжували начебто через стан здоров'я.

Про це ГПУ повідомило Слідство.Інфо у відповіді на запит журналістів.

Також у Генпрокуратурі намагаються встановити причини його відсутності на судових засіданнях.

«Генеральною прокуратурою України ... вирішується клопотання щодо внесення запобіжного заходу обвинуваченому П. та вживаються інші передбачені процесуальним законом заходи, спрямовані на встановлення обставин його систематичного неприбуття до Приморського районного суду Одеси», - відповіли в ГПУ.

Павловский
Відповідь Генпрокуратури на запит журналістки Слідства.Інфо

Фігурант справи про вбивство Катерини Гандзюк 15 жовтня вкотре не з'явився на засідання суду. Це була вже четверта спроба розпочати судовий розгляд. Причиною неявки начебто було лікування на стаціонарі в Одесі, хоча, як згодом активісти з'ясували, що востаннє він з'являвся в лікарні ще у вересні.

Павловський перебував під вартою з листопада 2018 року, однак зі зміною підозри у квітні цього року йому змінили й запобіжний захід на нічний домашній арешт з носінням електронного браслета. Термін запобіжного заходу сплив 26 червня і, як повідомляли в ГПУ, його не продовжували через стан здоров'я підозрюваного. Хоча наприкінці липня Павловський відвідав футбольний матч в Одесі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина