Фігурант справи Гандзюк Владислав Мангер оскаржуватиме носіння браслету по відео-трансляції


3 июня 2019 года.

Захисники підозрюваного у замовленні нападу на Катерину Гандзюк Владислава Мангера попросили Апеляційний суд Києва налагодити відео-зв'язок із Херсонським обласним судом.

Таке прохання вони озвучили після засідання 3 червня, інформує кореспондент Insider.

Засідання відклали на 19 червня, оскільки через розгляд іншої справи був відсутній склад суду. Також на засідання не з'явився прокурор.

Адвокати Мангера оскаржували рішення Шевченківського суду, який ще 1 квітня наклав на Мангера обов'язок носити електронний браслет та не виїжджати з міста.

31 травня суд частково продовжив запобіжний захід, залишивши обов'язок носити браслет. При цьому Шевченківський суд дозволив Мангеру пересуватись по Херсонській області.

Як розповіли Insider адвокати підозрюваного, вони не можуть оскаржити рішення 31 травня про продовження запобіжного заходу. А тому оскаржують рішення про накладення на Мангера обов'язків.

"Якщо суд визнає незаконним рішення про застосування такого запобіжного заходу, ми зможемо звернутись до суду першої інстанції, щоб він переглянув рішення про продовження цього запобіжного заходу", - розповів адвокат Дмитро Ільченко.

Нагадаємо, діючий термін запобіжного заходу спливає 31 червня. Суд продовжував його в межах терміну досудового розслідування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап