Фермерам Херсонщини пропонують нові умови збуту продукції трейдерські фірми країни


9 июня 2016 года.

Сьогодні, 9 червня, відбулась нарада з питань налагодження співпраці комерційних структур з аграрним бізнесом області за участі керівництва облдержадміністрації, Департаменту агропромислового розвитку, представників управлінь агропромислового розвитку РДА, бізнесових структур, керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств області.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Під час заходу були розглянуті питання співпраці комерційних структур з сільгоспвиробниками регіону в напрямку укладання контрактів на закупівлю зернових та технічних культур, а також надання допомоги під час проведення посівної та збиральної компанії сільгоспвиробниками області.

Як зазначив депутат обласної ради Ігор Йосипенко, на його запрошення на зустріч з аграріями Херсонщини з міста Київ завітав керівник Департаменту агротрейдингу, концерну «Галнефтегаз» («ОККО») Олександр Кучеренко з вигідною пропозицією. Компанія запропонувала фермерам області взяти участь у форвардній програмі. За умови надання на початку сезону необхідної кількості палива, після збирання врожаю фермери мають надати зернових культур на суму використаного палива.

Також пропозиції щодо вигідної співпраці надали ТОВ «Трейдфілд Україна» та компанія «Avangard Logistic Group LTD».

Ще одним з важливих питань, яке порушили під час наради, стало питання про стан доріг у Бериславському районі, де знаходиться річковий термінал ТОВ «НІБУЛОН» філії «Козацька».  «Через недбалість підприємства та відсутність регулювання ваги вантажних машин, які цією дорогою приїжджають до підприємства, руйнується дорожнє покриття, яке нам необхідно буде відновити за бюджетні кошти»,- зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв та додав, що підприємство повинно змінити вимоги щодо ваги та не приймати вантажівки з понаднормовою вагою.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина