Едуард Хавров: "Результат позитивний, але гра залишила багато запитань"

Едуард Хавров:
31 августа 2020 года.

Головний тренер МФК Кристал - про перемогу над Нікополем у першому попередньому етапі Кубка України (3:1).

"Результат позитивний, але сама гра... В нас є багато запитань до футболістів. У той час, коли після двох швидких м'ячів треба було зіграти спокійно, на класі, гравці чомусь губилися в простих ситуаціях, було багато браку, індивідуальних помилок, віддали ініціативу супернику, який взагалі цього не чекав".

"Будемо працювати і надалі - ми виконали завдання тільки на цей матч, але багато моментів залишаються під питанням. Ми дали можливість зіграти тим, хто у минулому сезоні мав менше ігрової практики - хтось скористався шансом, а хтось ні".

"Відразу після матчу відбулась "чоловіча розмова" з деякими футболістами, адже так грати - це злочин".

"Гра новачків? Вони зіграли так, як ми цього очікували. Хотілось побачити трохи більше індивідуальної гри від Цибульського - але ми розуміємо, що він лише нещодавно приєднався до нас, пропустив багато часу, тому саме через матчі чемпіоната вже буде набирати ігрову форму".

"Щодо молоді, то Клюєв і Швед зіграли на тому рівні, який вони можуть зараз демонструвати. Вони відчули трохи інший футбол, де треба боротися за кожен м'яч. Якщо гравець відповідає вимогам, показує необхідний рівень на тренуванні - він буде грати".

"Підсумок гри - помітно, що нам потрібне підсилення. На футбольному ринку не так багато кандидатур, які нам підходять за ігровими якостями - на перегляді в Херсоні був ряд футболістів, але вони не сильніші за тих, хто зараз знаходиться у команді. Ми дивимось на доцільність запрошення, аби гравець відповідав рівню Першої ліги і відразу створив конкуренцію за місце у складі".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости