Дзюба, Драч і Жулинський закликають херсонців підтримати Кичинського


27 сентября 2014 года.

 ідомі в Україні діячі Іван Драч, Іван Дзюба і Микола Жулинський написали відкритого листа до мешканців Херсонщини.

Наводимо його повний текст.

Шановні земляки Славного Анатолія Кичинського!

Знаємо, як важко достукатися до людських сердець поетові серед брутального клекоту засліплених бажанням будь-якою ціною втиснутися у Верховну Раду України претендентів на депутатську папаху. За ними політичні партії з глибокими кишенями, власні бізнесові накопичення, за які вони куплять і білбоди, і телебачення, і газети, і певну частину виборців, які готові втішитися кілограмом гречки і пляшкою соняшникової олії.

Важко з ними, - з тими, хто встиг набити грошвою кишені, заручитися підтримкою влади, помалюватися на телеекранах і на розкішних листівках, - конкурувати письменникові. Але талановитий поет, гордість Таврії, почесний громадянин Херсона, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, чесний, благородний патріот свого краю та України Анатолій Кичинський наважився вступити з ними в боротьбу за право представляти оспівану ним Херсонщину у Верховній Раді України.

Ми пам'ятаємо, як достойно представляв вас, шановні виборці, славетну Херсонщину у Верховній Раді СРСР і у Верховній Раді України незабутній Олесь Гончар, з якою турботою та увагою ставився він, цей видатний син України, до тривог і проблем мешканців Таврійщини.

Ми не сумніваємося, що Анатолій Кичинський гідно продовжить справу Олеся Гончара у Верховній Раді України. У Анатолія Кичинського нема інших планів, крім бажання прислужитися рідному краю, своїм землякам там, у парламенті України, і ми щиро радимо вам повірити своєму землякові - Анатолій Кичинський ваше довір'я, ваші сподівання виправдає!

Анатолій Кичинський ваш - від вашої, обпаленої гарячим сонцем землі, від вашого щоденного поту, від ваших надій на кращий день України, ваш - "на відстані сльози".

Іван Дзюба, академік НАН України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Герой України.
Іван Драч, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Герой України.
Микола Жулинський, академік НАН України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина