Два учасники ЗНО з Херсона отримали 200 балів з математики


26 июня 2018 года.

Більше 2000 педагогічних, наукових та науково-педагогічних фахівців долучились до організації та проведення ЗНО-2018 на Херсонщині; найбільше - під час тестування з української мови і літератури, коли одночасно працювало 40 пунктів тестування у різних регіонах області; 3 пункти перевірки здійснювало екзаменування сертифікаційних робіт з української мови і літератури, математики та англійської мови; на базі Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти працював пункт обробки документів і матеріалів ЗНО-2018; при регіональному центрі працювало 11 експертних груп з визначення «порогових балів» зовнішнього незалежного оцінювання. 

На основі реєстрації учасників було сформовано мережу пунктів проведення ЗНО у Херсонській області, яка була затверджена спільним наказом Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з Департаментом освіти, науки і молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Було створено мережу пунктів тестування, які діяли у м. Херсон, м. Гола Пристань, м. Олешки, м. Берислав, м. Нова Каховка, м. Каховка, м. Генічеськ, смт. Нововоронцовка і смт. Велика Олександрівка.

За результатами ЗНО-2018,  два учасники тестування з Херсонщини отримали 200 балів з математики. Це випускники Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо- математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради та Херсонського фізико-математичного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання у повному обсязі будуть оголошені у серпні, коли вийде Офіційний звіт УЦОЯО щодо організації та проведення ЗНО.

Теги: зно, херсон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина