Два херсонські клуби висловили недовіру президенту ПФЛ

Два херсонські клуби висловили недовіру президенту ПФЛ
27 июля 2020 года.

24 клуби, що входять до складу ПФЛ (Перша і Друга ліги) проінформували про висловлення недовіри президенту ПФЛ Сергію Макарову.

Клуби закликали на наступній конференції ПФЛ розглянути питання про відставку Макарова, а також провести фінансовий і аудиторський звіти організації.

У заяві наголошується, що 11 червня під час позачергової конференції ПФЛ 20 клубів підписали колективне звернення про висловлення недовіри президенту ліги. Пізніше до нього приєдналися ще чотири клуби.
Причиною, яка спонукала клуби висловити недовіру президенту називають «непрофесіоналізм Макарова С.Д. в ситуації, пов'язаній з дією заборони на проведення масових спортивних заходів, в тому числі футбольних змагань».

«Макаров С.Д. своєї неорганізованістю, неможливістю знаходження компромісу серед клубів, відсутністю чіткої позиції, як керівника організації, і пасивністю у винаході шляху повернення до футболу привів до розколу і конфліктної ситуації серед клубів ПФЛ та проведення двох Рад Ліг і однієї позачергової Конференції. Іншим наслідком його некомпетентності стало перетворення ПФЛ в фінансово неспроможну організацію без будь-яких заощаджень, яка самостійно не може об'єднати клуби і забезпечити проведення футбольних змагань», - повідомляється в зверненні клубів.

У списку всіх клубів, які висловили недовіру Сергію Макарову є ФК «Кристал» Херсон, та «Таврія-Сімферополь» Берислав.

Теги: пфл
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап