Дружина Авакова долучилась до бізнесу на сонячній електроенергії на Херсонщині


19 июня 2018 года.

У липні 2017 року нардеп Ігор Котвіцький та дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна Авакова зареєстрували ТОВ «Підстепне сонце», яка спеціалізується на виробництві електроенергії.

Про це свідчить витяг з Єдиного реєстру юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань, пишуть Наші гроші.

Котвіцький вніс до статутного капіталу фірми 85 млн грн, а Інна Авакова - 35 млн грн. Фірма зареєстрована у м. Миколаїв на Транспортному провулку, 9.

У березні 2018 року ТОВ «Підстепне сонце» придбало земельну ділянку площею 25,4 га на території Підстепненської сільської ради в Олешківському районі Херсонської області.

Раніше замгубернатора Херсонської області Євген Рищук анонсував будівництво в Олешківському районі великої сонячної електростанції потужність 250 МВт.

«Зараз для юридичних осіб, які виробляють сонячну енергію в Україні, створені сприятливі умови. «Зелений» тариф, який діятиме до 2030 року, дозволяє продавати здобуту електрику в мережу за вигідними пільговими розцінками, -найвищими у Європі», - рекламував Рищук цей проект.

Нагадаємо, низка нардепів, що мають стосунок до альтернативної енергетики, внесли законопроект, яким як мінімум до 2020 року закріплюється найвищий «зелений» тариф в Європі на рівні 15 євроцентів за МВт*год, в той час як у більшості країн на континенті ціна не перевищує 8,6 євроцентів. Також пропонується залишити лазівку для збереження високого тарифу для власників крупних станцій.

В цьому секторі енергетики зараз також ведуть значні проекти група Ріната Ахметова та компанія ICU, що обслуговує президента Петра Порошенка.

Раніше ми писали про те, як дружина головного військового прокурора отримала 72 га під сонячну електростанцію у Херсоні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости