ДПСУ перевіряє інформацію про затримання українця російськими спецслужбами на адмінмежі з Кримом


11 января 2017 года.

Державна прикордонна служба України перевіряє інформацію про затримання російською стороною українця на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужб, прес-секретар Олег Слободян, повідомляє Радіо Свобода. 

«Ми цю інформацію бачили. По своїй лінії ми її перевіряємо, але підтвердити якимось чином російську інформацію я не можу», - сказав Слободян.

Він додав, що наразі немає можливості отримати додаткові дані по факту події від представників прикордонної служби на окупованому півострові.

«Жодних контактів із представниками країни-окупанта на окупованому тимчасово півострові ми не підтримуємо, і тому будь-який обмін інформацією у нас відсутній», - сказав речник.

Раніше російські ЗМІ з посиланням на прикордонників окупованого Росією Криму повідомили про затримання 5 січня громадянина України, який нібито змінив прізвище, щоб потрапити на півострів. Вказувалось, що 43-річний житель Херсонської області показав паспорт, дані якого «частково» збігалися з даними особи, в'їзд котрій на «територію Росії» заборонений.

 

Теги: Крим, ФСБ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости