До Криму громадянин України намагався перевезти велику кількість паспортів та інших документів


3 сентября 2015 года.

Учора прикордонники відділу «Червоний Чабан» Херсонського загону спільно з працівниками митниці виявили велику кількість документів, які українець віз до тимчасово окупованої території АР Крим.

Під час перевірки автомобіля «Хюндай», який прибув на виїзд з материкової України у контрольний пункт в'їзду/виїзду «Каланчак», у прикордонників виникли сумніви щодо правдивості заявлених водієм відомостей про характер вантажу в автомобілі.

В зв'язку з цим вони ініціювали поглиблений огляд транспортного засобу. Підозри правоохоронців виявилися не марними. Як показала перевірка, в автівці, а саме в багажнику серед речей, 40-річний житель Херсона віз 10 паспортів громадян України для виїзду за кордон, 3 паспорта громадян України, 3 посвідчення особи моряка, 1 диплом про освіту, переведений на англійську мову та завірений нотаріусом, 2 свідоцтва про народження, 1 копію свідоцтва про шлюб, 1 копію свідоцтва про народження, 1 копію картки фізичної особи - платника податків та 2 копії паспортів громадянина України.

Кому належать документа та з якою метою вони переміщувалися мешканцем Херсону - встановлюють правоохоронці. Для прийняття подальшого правового рішення громадянина України було затримано та передано співробітникам МВС.

Теги: крим
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости