До Херсона завітає Різдвяний поїзд Святого Миколая


13 декабря 2016 года.

Учора, 12 грудня, з Центрального вокзалу в Києві відправився четвертий поїзд Єднання України «Труханівська Січ». Цього року спеціальний поїзд 918/917 подорожуватиме з 12 по 22 грудня, а оскільки курсуватиме напередодні новорічних свят - матиме назву «Різдвяний поїзд Святого Миколая», повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Пасажири цього поїзда - волонтери, студенти, громадські діячі та військові зі східних та західних областей. У місті Чигирин, що на Черкащині, волонтери поїзда завітають до резиденції Святого Миколая та отримають від нього подарунки, які потім передадуть дітям та військовим, які перебувають у зоні АТО.

Відповідно до графіка курсування поїзда 18 грудня поїзд зустрічатимуть мешканці Генічеська, 19 грудня - Херсона та Миколаєва.

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Мета заходу - сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости