До Дня захисту дітей у "Гідропарку" відбулись спортивні змагання «Бабуся та я – спортивна сім’я»

До Дня захисту дітей у
1 июня 2017 года.

31 травня, напередодні святкування Дня захисту дітей та з нагоди відзначення 100-річчя з дня народження Всеволода Заботіна, у "Гідропарку" відбулись спортивні змагання «Бабуся та я - спортивна сім'я». У заході взяли участь команди дітей та бабусь - мешканців мікрорайону Острів.

Веселі конкурси, естафети на свіжому повітрі подарували заряд бадьорості та гарного настрою не тільки учасникам змагань, а й усім присутнім. Журі заходу визначило переможців спортивного свята: І місце виборола команда НВК №9, ІІ місце посіла команда гімназії №3, ІІІ місце - команда ЗОШ №57.

Також були відзначені учасники в наступних номінаціях: «Найдружніша родина», «Найспортивніша бабуся», «Улюбленець вболівальників» та інше.

Наприкінці змагань команди отримали солодкі подарунки. Головним підсумком дня стало відчуття єднання, духу здорового суперництва, радості та доброти. По закінченню свята за участі всіх присутніх відбувся танцювальний флеш-моб.

Захід ініційовано головою Корабельної районної у м. Херсон раді Наталією Чорненькою та підтримано депутатським корпусом райради. Сьогоднішній захід - це не лише веселе свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, щодня відчували турботу, небайдужість дорослих і в майбутньому стали хорошими батьками.

Теги: свято
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина