Дніпровський район Херсона приєднався до системи IGov

Дніпровський район Херсона приєднався до системи IGov
25 ноября 2016 года.

Відтепер мешканці Дніпровського району можуть отримати інформацію про призначення субсидії, повідомлення про нарахування субсидії а також подати заяву та декларацію на оформлення субсидії в режимі он-лайн 24/7 без черг, зайвих нервів та витрат часу на відвідування управління. Виконавчий комітет та управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради приєдналися до системи електронного врядування IGov.

З метою ефективного надання адміністративних послуг, покращення сервісу обслуговування громадян, орган місцевого самоврядування впроваджує електронну послугу «Отримання інформації про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги». Відтепер, за допомогою порталу державних послуг IGov, громадяни можуть не лише дізнатись про стан розгляду своїх заяв на отримання субсидії але й отримати в електронному вигляді повідомлення про призначення субсидії з усіма розрахунками. Все, що потрібно зробити, це скористатися новим зручним та доступним сервісом.

Ініціатива впровадження послуг електронного врядування в Дніпровському районі належить голові Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владиславу Кондратову: «Орган місцевого самоврядування намагається працювати в оперативному режимі, надавати адміністративні послуги зручно, якісно та оперативно. Тож, завдяки порталу IGov, мешканцям району надано можливість доступу до зручного та сучасного отримання державних послуг». Голова районної ради запевнив, що впровадження електронного врядування в виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради буде продовжуватись і вже незабаром для громадян будуть доступні нові послуги в електронному вигляді. Впровадження електронних послуг відбувається завдяки технічній підтримці та допомоги координатора проекту IGov в місті Херсоні та Херсонській області Павла Кулика.

Новий електронний сервіс працює кілька днів, але ним вже скористалися мешканці Дніпровського району та отримали свої повідомлення про нарахування субсидії в електронному вигляді. Сервіс доступний з сайту Дніпровської районної у м. Херсоні ради www.dniprorada.kherson.ua та безпосередньо на порталі iGov.org.ua.

Теги: IGov
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап