Для захисту лісів на Херсонщині хочуть створити Регіональний парк


17 марта 2017 года.

Під час засідання колегії Херсонської облдержадміністрації на обговорення було винесено питання щодо посилення охорони лісів області від пожеж у 2017-2020р.р.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Для комплексного вирішення питання науковці з представниками Департаменту екології і природних ресурсів ОДА наразі розробляють проект Регіонального парку, який об'єднає землі лісового масиву Каховського, Олешківського та Голопристанського районів і дасть можливість залучити кошти з державного бюджету на його утримання.

За рішенням членів колегії ОДА буде вжито ряд невідкладних заходів. Про це повідомив очільник області Андрій Гордєєв. «Ми не можемо дозволити знищувати рукотворний ліс Херсонщини задля фінансування лісогосподарських підприємств, тому ми будемо ініціювати звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення фінансування з державного бюджету, так як наші ліси не можуть мати статус ресурсних. З першочергових заходів - Голопристанський і Олешківський райони мають створити резерв пально-мастильних матеріалів», - підсумував Гордєєв.

 

Теги: ліс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости