Для вихованців Херсонського обласного будинку дитини організували свято

Для вихованців Херсонського обласного будинку  дитини організували свято
3 июня 2016 года.

1 червня в День захисту дітей в Херсонському обласному будинку дитини відбувся святковий захід для маленьких вихованців. З цієї нагоди до закладу завітали директор Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Віктор Короленко, головний позаштатний педіатр Департаменту охорони здоров`я, головний лікар обласного будинку дитини Тетяна Карчевич, волонтери та спонсори.

Міжнародний день захисту дітей започаткований століття назад в 1925 році. В Україні свято відзначається з моменту ратифікації конвенції ООН в 1998 році. Заходи, що проводяться в цей день, звертають увагу суспільства на важливість захисту прав дітей.

«В нашому закладі знаходиться 59 осіб, 13 з яких - діти з особливими потребами, 17 - позбавлені батьківського піклування. Кожна дитина здорова та доглянута, оточена материнською любов`ю та піклуванням завдяки зусиллям співробітників будинку дитини», - поділилась Тетяна Карчевич. «Низький уклін колективу, який кожного дня цілодобово виконує роботу, благословенну богом. Особлива вдячність спонсорам, адже комфортне перебування дітей в закладі забезпечується завдяки їх зусиллям», - зазначив у вітальному слові Віктор Короленко.

Впродовж свята під негучну музику та за допомогою аніматорів діти танцювали, водили хороводи, грали на іграшкових музичних інструментах. Дівчатка з гарними зачісками в святкових бальних сукнях були схожі на маленьких принцес. Охайно вдягнені хлопчики активно брали участь в заході. Нічого, крім суму глибоко в очах, не відрізняло їх від дітей, що мають батьків.

Теги: діти
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап