Для посадовців Херсонщини провели семінар «Основи антикорупційного законодавства»


17 января 2019 года.

17 січня в Херсонському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування об'єднаних та необ'єднаних громад Херсонщини «Основи антикорупційного законодавства».

Юрисконсульт Центру Вікторія Копчак розповіла громадам про е-декларування, конфлікт інтересів, відповідальність за порушення антикорупційного законодавства та провадження у справах про пов'язані з корупцією порушення. Світлана Ястребова, начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Херсонської області донесла до учасників тонкощі декларування доходів, навела практичні приклади успішного врегулювання конфлікту інтересів і ознайомила учасників з видами відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

- Не зважаючи на те, що я професійний юрист та адвокат, я для себе дізналась дуже багато корисного, нового і цікавого стосовно того, як потрібно державним службовцям та посадовцям декларувати свої податки, видатки та подарунки. І загалі, як вести моніторинг своєї фінансової діяльності і його правильно відображати, - Любов Горощенко, адвокат.

Теги: семинар
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина