Діти з навчально-тренувального табору "Херсонська Спарта" провели прибирання на Кінурнській косі


19 июля 2017 года.

Цьогоріч дитячий навчально-тренувальний табір "Херсонська Спарта" базується на Кінбурнській косі. Окрім щоденних тренувань діти піклуються про екологічну ситуація на косі. Днями вони провели прибирання довкола пляжів і зібрали кілька мішків сміття.

Про це у фейсбуці розповіла інструктор табору Олександра Міщенко.

«Хто рано встає, той о 7:30 на екскурсію вирушає! Сьогодні ми не просто мандрували на край Коси, де з'єднуються море і лиман. Порозсуждавши вчора про те, що таке патріотизм, вирішили, що сьогодні під час мандрівки зберемо сміття уздовж узбережжя. Як виявилося, місія була нездійсненна...

Чесно кажучи, думала, що шляхом проміж іншим зберемо 1-2 мішки сміття, але ледве подолавши половину дороги (близько двох кілометрів), ми назбирали 3 мішки! Зрозуміла, що усю ділянку нам не прибрати, тим більше, що попереду ситуація була ще гірша - обладнані пляжі з людиськами. До того ж усі вже втомилися, та й рухатися потрібно було швидше, щоби не втрапити під агресивне сонце, яке стає таким вже об 11:30... Тож вирішили на цьому завершити, зробивши для себе правильні висновки», - написала Міщенко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина