Директором КП МФК "Кристал Херсон" призначений Сергій Шевцов

Директором КП МФК
13 апреля 2017 года.

Директором новоствореного комунального підприємства "Муніципальний футбольний клуб "Кристал Херсон" призначений Сергій Шевцов. Контракт укладений на 2 роки.

Відповідне розпорядження підписав Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Довідка. Сергій Шевцов (31.12.1975) - український футболіст і тренер. Ігрову кар'єру розпочав у херсонському «Кристалі». Виступав у Другій лізі у складі команд Херсону та області, після чого перейшов до Вищої ліги, де грав за «Дніпро» (певний час був капітаном команди), полтавську «Ворсклу», сімферопольську «Таврію» та «Закарпаття». Також виступав у першостях Росії та Польщі.

У 29-річному віці за станом здоров'я припинив ігрову кар'єру і почав працювати тренером. Тренував дитячі команди ДЮСШ «Кристал». 2008 року очолив клуб «Енергія» з Нової Каховки.  У сезоні 2010-2011 посів з командою 3 місце в чемпіонаті Другої ліги. 2012 року був запрошений тренером до кримського клубу «Кримтеплиця». З 2013 по 2016 рік тренував херсонський «Кристал».

У 2017 році херсонський клуб припинив участь у чемпіонаті України з футболу у другій лізі. Депутати міської ради підтримали створення муніципального клубу з такою ж назвою. Для повернення до професійної ліги новий "Кристал" має взяти участь у чемпіонаті області та чемпіонаті України серед аматорів. Цієї суботи "Кристал" проведе перший матч чемпіонату області проти СК "Каховка". Поєдинок відбудеться на стадіоні "Старт". Початок о 14:00.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина