Держгеокадастр у Херсонській області виставить на відкриті торги 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення


3 октября 2016 года.

У жовтні Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області виставить на відкриті торги 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у різних районах області. Інвесторам запропонують землі загальною площею близько 1,3 тис. гектарів.

Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 4% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок і складає більш ніж 2,2 млн гривень.

Найбільше - вісім земельних ділянок - пропонуються для оренди у Каховському районі, по дві - у Білозерському та Новотроїцькому. Ще по одній - у Верхньорогачицькому та Каланчацькому районах.

Ознайомитися з детальною інформацією про лоти та переглянути земельні ділянки на публічній кадастровій карті потенційні орендарі можуть на офіційному веб-сайті Держгеокадастру у розділі «Земельні аукціони». У розділі також розміщена інформація про виконавця торгів, до якого можна звернутися за роз'ясненнями щодо матеріалів лота, порядку подання заяви та сплати реєстраційного і гарантійного внесків для участі у торгах.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости