Держгеокадастр передав громадам Херсонщини 6,8 тис. га сільськогосподарських земель

Держгеокадастр передав громадам Херсонщини 6,8 тис. га сільськогосподарських земель
25 ноября 2020 года.

На Херсонщині стартував процес передачі сільськогосподарських земель державної власності територіальним громадам відповідно до Указу Президента України від 15.10.2020 № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».

Сьогодні перші 10 громад отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Загальна площа переданих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області земельних ділянок склала 6798,577 га.

На заході також були присутні перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Дмитро Бутрій та голова постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології Сергій Рибалко.

Підписані та скріплені печатками акти прийому-передачі головам Новорайської, Музиківської, Станіславської, Чулаківської, Костянтинівської, Мирненської, Любимівської, Таврійської, Ювілейної та Чаплинської територіальних громад вручив начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Олександр Паливода. Привітавши присутніх із знаменною подією, він зокрема, зазначив:

«Отримуючи право володіти найціннішим ресурсом - землею, ви отримуєте можливість наповнювати місцеві бюджети, планувати розвиток громад, створювати для цього відповідні умови. Однак, і відповідальність за прозорість земельних відносин відтепер лежить саме на вас, тому щиро бажаємо вам використовувати це право розсудливо, по-хазяйськи».

До кінця року Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області планує передати землі сільськогосподарського призначення та повноваження щодо розпорядження ними решті територіальних громад області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости