Держекоінспекція оштрафує громадську організацію


20 января 2017 года.

При проведені позапланової перевірки Білозерської селищної ради в частині охорони земельних і водних ресурсів державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області встановлено, що земельну ділянку по вул. Набережній, 1а у селищі Білозерка використовує громадська організація співвласників маломірних човнів «Біле озеро».

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Херсонській області.

На цій земельній ділянці наявні сліди засипання ґрунтовими масами та щебнем берега озера Біле.

Роботи по засипці берега та розчищенню канави для проходження човнів проводились за відсутності робочого проекту з розділом «Оцінка впливу на навколишнє середовище» та без відповідних погоджень Херсонським обласним управлінням водних ресурсів, Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області, що є порушенням ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 86 Водного кодексу України.

Крім того, громадська організація не оформила правовстановлюючі документи на право володіння або користування земельною ділянкою загальною площею 1093,9 м2, що є порушенням ст. 125, 126 Земельного кодексу України.
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснено розрахунок розміру шкоди, заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

Матеріали перевірки направлено до слідчого відділу Білозерського ВП ХВП ГУНП в Херсонській області.

Теги: штраф
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина