Держекоінспектори вимагають знесення огорожі для вільного доступу до річки Старий Дніпро


18 августа 2017 года.

До Державної екологічної інспекції у Херсонській області надійшло звернення громадянина щодо порушення природоохоронного законодавства гр. Гусєвим Є., який перегородив прохід до берега ріки Старий Дніпро сіткою рабицею, встановив хвіртку та навісив замок. Оскільки з обох сторін земельна ділянка заросла очеретом, то вільного доступу до урізу води немає.

За результатами позапланової перевірки державними інспекторами з охорони довкілля встановлено, що на острові Білогрудий у Голопристанському районі в прибережно захисній смузі ріки Старий Дніпро огороджено металевою сіткою земельну ділянку площею 572,47 кв.м. та закрито доступ до водного об'єкту.

Правовстановлюючі документи на право володіння або користування огородженою земельною ділянкою громадянином Гусєв Є.В. не оформлено, що є порушенням статтей 125, 126 Земельного Кодексу України.

За порушення природоохоронного законодавства в частині охорони земельних ресурсів винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності, надано припис про звільнення вказаної території від огорожі або оформлення відповідних документів згідно з чинним законодавством.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області здійснили розрахунок збитків заподіяних державі внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап