Державна екологічна інспекція судиться з КП з Комишан


31 октября 2017 года.

Державна екологічна інспекція у Херсонській області звернулась до Господарського суду з позовом про стягнення збитків, заподіяних державі комунальним підприємством «Три кринички».

Збитки спричинені через порушення підприємством вимог Водного кодексу України.

Ще у травні минулого року Держекоінспекцією направлено претензію порушнику екологічного законодавства. В претензії запропоновано у добровільному порядку відшкодувати збитки, заподіяні державі, що виявлені екологами в ході проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у сумі 46 486,94 грн.

Нагадаємо, що у квітні 2016 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області при проведенні перевірки встановлено, що за період з 01 квітня по 30 липня 2014 року комунальним підприємством використано 45 818 м куб підземних вод без дозволу на спеціальне водокористування, в результаті чого державі заподіяно шкоду на суму 46 486,94 грн.

В зв'язку з тим, що підприємство частково сплатило суму збитків у розмірі 7 750,00 грн., Державна екологічна інспекція у Херсонській області наполягає в суді на стягненні з КП «Три кринички» збитків, заподіяних державі у розмірі 38 736,94 грн. та перерахуванні цієї суми до фонду охорони навколишнього природного середовища Комишанської селищної м. Херсон.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина