Держаудитслужба проведе позапланову ревізію діяльності виконкому Олешківської міської ради за 2014 рік


18 апреля 2017 года.

Нацполіція продовжує розслідування справи щодо привласненні бюджетних коштів, які виділялися на ремонт мереж вуличного освітлення в м. Олешки. 

За клопотанням слідчого СУ ГУНП слідчий суддя Херсонського міського суду виніс ухвалу про проведення позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Олешківської міської ради Херсонської області за період дії підприємства з 01.01.2016 по 01.04.2017 року. Проведення перевірки доручено Управлінню Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області. Про це сказано в тексті ухвали, оприлюдненої 13 квітня 2017 року.

В ході проведення позапланової ревізії Держаудитслужба має встановити:

- чи дотримано вимоги чинного законодавства України при укладанні та виконанні договорів на капітальне будівництво, реконструкцію та ремонт, щодо реконструкції мереж вуличного освітлення м.Олешки (м. Цюрупинськ);

- чи відповідають обсяги коштів виділених на виконання пункту №23 заходів програми соціально-економічного розвитку Цюрупинської територіальної громади на 2016 рік, касовим видаткам за договорами та актами виконаних робіт (форми КБ2В) щодо виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення м. Олешки.

Встановити строк на проведення перевірки один місяць з моменту винесення даної ухвали.

Нагадаємо, СУ ГУНП в Херсонській області підозрює службових осіб Олешківської міської радиу привласненні бюджетних коштів. 

За даними слідства, у 2016 році виконавчий комітет Олешківської міської ради без проведення тендеру уклало близько двадцяти угод з ПП «Єсенія-А» про реконструкцію мереж вуличного освітлення із встановленням енергозберігаючих вуличних світильників на основі LED технологій та на поставку світлодіодних прожекторів. Більшість угод не перевищувала 200 тис грн.

Загальна вартість виконаних робіт та поставлених товарів становить 2,44 млн грн., які були перераховані ПП «Єсенія-А».

Як встановило слідство, до актів виконаних робіт сторони внесли завищені ціни на світлодіодні прожектори. Зокрема, замовник та виконавець погодили вартість прожектора з світлодіодною лампою LED-100W у розмірі 10,3 тис грн. за 1 шт, вуличного світлодіодного прожектора 220В, 5000Лм, 6500Л, 65ір. у розмірі 5286 грн. та 3604 грн. за 1 шт, а світильник Тесла ECO -60W - 6104 грн. за 1 шт.

За даними правоохоронців, такі ціни значно завищені, адже ринкова вартість вуличного світлодіодного прожектора потужністю 50W становить 1682 грн., а потужністю 100W - 4253 грн. В результаті, внаслідок протиправних дій службовців міському бюджету м. Олешки завдано збитків на суму понад 1 млн грн.

За інформацією правоохоронців, ПП «Єсенія-А» отримані гроші перерахувала іншим фірмам, які контролюються особою, у змові з якою службовці міськради привласнювали бюджетні кошти. В подальшому гроші перевели в готівку та розподілили між учасниками злочинної схеми.

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина