Депутати облради виділили додаткові кошти на медичне обладнання


11 апреля 2017 года.

За рахунок вільних залишків з обласного бюджету здійснюватиметься фінансування деяких заходів у сфері охорони здоров'я (за зверненнями депутатів), але за умови співфінансування з районного бюджету, повідомляє сайт облради.

Рішенням ХІІ сесії обласної ради виділено 377,1 тис. грн на придбання автомобіля для Великоолександрівської центральної районної лікарні за умови 10-відсоткового співфінансування з районного бюджету Великоолександрівського району.

Крім того, 139,5 тис. грн підуть на придбання рентгенівської трубки та перетворювача тиску води для Верхньорогачицької центральної районної лікарні за умови 10-відсоткового співфінансування з районного бюджету Верхньорогачицького району.

На придбання медичної апаратури та обладнання для КЗ «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» виділено 137,9 тис. грн за умови 30-відсоткового співфінансування з районного бюджету Каховського району.

640 тис. грн буде направлено на придбання медичного автомобіля для КЗ «Центр первинної медичної допомоги» Нововоронцовського району за умови 20-відсоткового співфінансування з районного бюджету Нововоронцовського району;

Найбільше виділено Новотроїцькій центральній районній лікарні - 1 млн грн на придбання рентгенівського комплексу для поліклінічного відділення за умови 56,6-відсоткового співфінансування з районного бюджету Новотроїцького району.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина