Депутати облради розкритикували роботу палацу молоді і студентів


23 декабря 2016 года.

Сьогодні, 23 грудня, в ході пленарного засідання сесії Херсонської обласної ради депутати розкритикували роботу обласного палацу молоді і студентів і зокрема його директора Володимира Яценка. Депутати підтримали рішення про винесення догани Володимиру Яценку. Сам директор палацу на засідання не з'явився, бо перебуває на лікарняному.

Нагадаємо, раніше повідомляось про те, що в приміщенні палацу молоді і студентів виявлено прихованих орендарів. 37% площі будівлі використовується сторонніми організаціями, серед яких: спортивний, більярдний та комп'ютерний клуби, тренажерна зала тощо. Загалом 13 суб'єктів господарювання використовують приміщення Палацу молоді на підставі договорів оренди столів, стільців, шаф без оформлення оренди на нерухоме майно та погодження її з обласною радою.

Раніше члени комісії з питань управління об'єктами комунальної власності обласної ради ініціювали питання щодо невідповідності генерального директора комунального закладу "Палац молоді і студентів" Володимира Яценка займаній посаді.

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап