Депутати міської ради ще раз спробують відмовити "афганцю" Бичковському в затвердженні проекту землеустрою


2 февраля 2017 года.

На черговому засіданні сесії Херсонської міської ради депутати розглянуть проект рішення Про відмову у затвердженні Бичковському Юрію Олеговичу проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у нього у власності, та у зміні цільового призначення земельної ділянки. 

Проект рішення опублікований на сайті Херсонської міської ради.

В документі зазначено, що Бичковському Юрію Олеговичу відмовляється у затвердженні проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та у зміні цільового призначення земельної ділянки, площею 0,0754 га, по вул. Миру, 39, що перебуває у нього у власності, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, під культурно-побутовий центр, на землі під багатоквартирний житловий будинок.

Відмова обумовлена статтею 376 Цивільного кодексу України (самочинне будівництво).

Нагадаємо, конфлікт довкола будівництва по вул. Миру 39 триває кілька років. Мова йде про самозахват Бичковським земельної ділянки і самочинне будівництво. У грудні минулого року співробітники ДАБІ намагалися з'ясувати, які порушення допущено на території цього об'єкту. Бичковський не допустив спеціаліста ДАБІ до об'єкту і наніс останньому тілесні ушкодження. Інцидент розслідує поліція. Выдкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження). Повторна спроба перевірки спеціалістами ДАБІ також була безустіпшною. 

На минулій сесії депутати міської ради вже розглядали це питання. Для прийняття рішення не вистачило 2 голосів. 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап