Депутати Херсонської міської ради відповіли Путіну

Депутати Херсонської міської ради відповіли Путіну
26 декабря 2019 года.

Депутати Херсонської міської ради відповили президенту Російської Федерації Владіміру Путіну.

Звернення щодо заяв президента країни-агресора зачитав міський голова.

"Панове, я хотів би також звернути вашу увагу на те, що днями президент держави агресора Володимир Путін знову заявив про те, що південь України і Причорномор'я зокрема - це "ісконно російскіє тєріторіі". Багато хто каже, що не варто звертати уваги на його хвору геронтологічну фантазію, але я вважаю, що на такі заяви потрібно реагувати. Ми два десятиріччя закривали очі на те, що вони називали Крим російським, і дарма. Тому що збочинці тим і відрізняються від нормальних людей, що не тільки фантазують, а втілюють свої мрії в реальність. І їм все одно, що ці мрії обертаються кошмаром для всіх інших", - заявиви міський голова.

Миколаєнко вважає, що потрібно нагадати Путіну і всім його прибічникам, що споконвічні російські території - це болота під Москвою.

"Все інше - це території, якими московити заволоділи завдячуючи власній тваринній жорстокості і підступності. Порушуючи домовленості, нехтуючи обіцянками, використовучи моменти слабкості сусідів, власноруч створюючи внутрішні кризи в сусідніх державах, вони зуміли побудувати велику імперію. Велику за розмірами, я маю на увазі. Ця імперія стоїть на кістках. На кістках мілйонів людей, чиї життя не значили для московитів нічого. Це кістки і наших предків також. Життя людини, доля особистості і сьогодні в Росії дешевші за рубль. Саме тому, вони плекають ілюзію власної величі, поливаючи її кров'ю. Росія - це смерть. Неважливо куди вона приходить - в Сибір, на Урал, в Україну чи в Сирію. Росія - це завжди смерть, приниження, голод, сморід, невігластво і страждання. Про це має пам'ятати кожен українець, не тільки коли він йде голосувати. Про це кожен з нас має пам'ятати, коли дивиться російське телебачення, читає російську пресу, слухає російську попсу чи купує російські товар", - вважає міський голова.

Він також наголосив на українськості південної України.

"Причорномор'я настільки прекрасне і далеке від московських болот, що мені важко уявити собі, як Путіну могло спасти на думку, що Росія має до нас якийсь стосунок. Південь України - етнічно, ментально географічно, культурно український. Завжди був українським і завжди буде. Буде українським тоді, коли Росії вже не буде. І про це теж мусимо пам'ятати, особливо в ці святі для християн дні, коли всі ми маємо згадати про те, що добро вічне. А зло приречене на поразку, яким би сильним і нахабним воно сьогодні не виглядало. Зло приречене. Росія - це зло. Прошу пам'ятати про це, і по мірі можливості долучатися до того, щоб це зло обернулося на пил і погані спогади якомога швидше", - заявив міський голова.

Першого разу депутати не підтримали звернення - не вистачило 1 голосу. Але потім повернулися до поіменного голосування і прийняли звернення 33 голосами. Депутат Дмитро Ільченко утримався.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап