Депутати Херсонської міської проголосували за зміни до міського бюджету


25 февраля 2019 года.

Депутати Херсонської міської ради проголосували за зміни до міського бюджету на 2019 рік. Згідно проекту рішення, 1 млн грн виділили на медичне обслуговування населення Музиківської ОТГ комунальними некомерційними підприємствами та стоматологічними поліклініками за рахунок медичної субвенції, переданої з бюджету Музиківської ОТГ.

На 40 тис грн збільшено видатки за рахунок субвенції з бюджету Наддніпрянської селищнох ради на придбання електрокардіографів для сімейних амбулаторій сел.Інженерного та смт.Наддніпрянського.

Додаткові кошти отримало також управління освіти. По 24,2 тис грн - школам №30 та №15 та гімназії №56 на придбання мультимедійних проекторів та ноутбуків. На ці ж потреби школи №24, №27 отримали близько 155 тис грн, ясла-садок №9 та дитсадок №8 - більше 15 тис.грн, школа №36 - 111 тис грн, школа №41 - 133 тис грн. За рахунок освітньої субвенції на 26 тис грн збільшили видатки на оновлення матеріально-технічної бази по закладах загальної середньої освіти.

3 млн грн виділили управлінню капітального будівництва на будівництво автономного опалення для школи №56.

Також збільшено видатки на капітальний ремонт ліфтового обладнання (14 млн.грн), встановлення вбиралень в парку Херсонська фортеця (600 тис грн). департаменту житлово-комунального господарства

1 млн грн на забезпечення навігації отримало управління КП "Херсонський комунальний транспортний сервіс". 9,6 млн.грн додали управлінню транспорту на придбання автобусів.

400 тис грн виділили на послуги зі скасування картотеки для наповнення адресного реєстру територіальної громади. Це дасть змогу зменшити черги до відділу реєстраці місця проживання фізичних осіб.

Теги: бюджет
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости